Blog

Polka Bikes raty Zgarnij Polkę za 50 zł miesięcznie!
Chcesz kupić Polkę na raty? To możliwe i łatwe do wykonania! Wystarczy, że w koszyku, przy składaniu zamówienia, zaznaczysz opcję płatności "DotPay" i następnie wybierzesz opcję ratalną.  Zobacz, jak to zrobić krok po kroku.

Założyciele Polka Bikes

Czemu robimy to, co robimy?
Naszą misją jest jest przekonanie Polaków, że rower może z sukcesem zastępować czy uzupełniać kosztowne samochody czy uciążliwą komunikacje miejską. Musimy nauczyć się, że drogo nie zawsze oznacza dobrze. Chcemy przewietrzyć trochę polskie ulice i zapełnić je lekkimi i świeżymi przecinakami z szosowym zacięciem. Płyniemy pod nurt mówiący „spraw sobie rower do wszystkiego”, ripostując: „spraw sobie rower, który sprawi ci frajdę, i z którego będziesz dumny”. To jest właśnie wiadomość którą Polka Bikes chce wysłać światu.

Outhorn
Wygraj #Polkabikes w konkursie Outhorn! 
Zaprzyjaźniona marka Outhorn stawia na miłośników stylu i aktywnego życia! W konkursie do wygrania aż 7 rowerów zaprojektowanych przez zwycięzców. Wbijajcie do sklepów Outhorn, zgłaszajcie paragony i dołączcie do grona Polkowiczów! 

Kliknij tutaj po szczegóły konkursu!

Kreator Polka Bikes
Zaprojektuj swój rower tak, jak chcesz
Dlaczego miałbyś jeździć rowerem, który został zaprojektowany dla wszystkich? Zaprojektuj rower, który pozwoli Ci wyrazić Twoją osobowość i styl! Nie idź na kompromisy. Z Polka Bikes stworzysz rower idealnie pasujący do Ciebie. Dowiedź się, o co w tym wszystkim chodzi.

Bike and fashion Polka Bikes

Zobacz rowery Polka Bikes na Bike&Fashion w Warszawie 9 kwietnia!

Już 9 kwietnia odbędzie się pierwsza w tym sezonie edycja targów rowerowo-modowych Bike&Fashion w samym sercu Warszawy na ulicy Brackiej 25 w pięknych wnętrzach Domu Towarowego Braci Jabłkowskich.

Oczywiście, nie zabraknie obecności Polka Bikes! Będzie można przetestować rowerki, kupić je na miejscu, a także złożyć sobie swoją kreację za pomocą naszego kreatora - tylko na miejscu bez dodatkowych opłat!

 

up
Sklep internetowy Shoper.pl