Jak możemy Ci pomóc?

Gwarantujemy prawidłowe działanie naszych rowerów z serii Polka dla Każdego dla rowerzystów o masie do 90kg. Jeśli Twoja waga nie przekracza 120 kg, polecamy serię Polka Pista – te rowery mają podwyższoną wytrzymałość na obciążenie.

W stosunku do kolekcji Polka Dla Każdego, Pisty różnią się następująco:

  1. Opory toczenia: w Pistach używamy łożysk maszynowych, dzięki czemu koła i pedały kręcą się bardzo lekko. Łożyska maszynowe charakteryzują się także większą trwałością niż kulkowe, które stosujemy w naszych podstawowych seriach.
  2. Sposób łączenia rurek w ramie: w Pistach ramy są łączone przy użyciu muf – metalowych kształtek o różnych kształtach, w które wkłada się rurki, a następnie je lutuje. Taki sposób łączenia daje rowerowi klasyczny, elegancki wygląd. W podstawowych seriach używamy ram spawanych.
  3. Masa: Pisty ważą około 9,1-9,3 kg, a rowery z serii Polka Dla Każdego – ok. 10-11kg. 
  4. Wykończenie: w Pistach kładziemy bardzo duży nacisk na detal, taki jak sposób polerowania korb, kształt mostka, pedałów i sztycy. Pista to zdecydowanie najbardziej dopracowana Polka, jaka kiedykolwiek powstała.

 

Pista to nostalgiczny ukłon w stronę klasycznych rowerów torowych, takich jakie produkowało się w latach 70’ i 80’. Nowocześniejszymi konstrukcjami są raczej Polki Dla Każdego. Pista to klasyka w najlepszym wydaniu.

Ramy i widelce Polka Bikes wykonane są z najwyższej jakości, lekkiej i wytrzymałej stali chromowo-molibdenowej (stop cromo 4130)

Rozmiarówkę i geometrię naszych ram można poznać na stronach poszczególnych  produktów:

Polka dla Każdego

Polka Pista

W Polkach dla Każdego montujemy piasty z kulkowymi łożyskami marki Joytech. Polka Pista wyposażona została natomiast w torowe piasty z łożyskami maszynowymi marki Novatec.

Na bieżąco aktualizujemy stany magazynowe, wszystkie dostępne rowery wysyłamy zwykle w 1-2 dni robocze od momentu złożenia zamówienia i zaksięgowania przelewu na koncie.

Rowery dostarczamy w grubych kartonach, złożone w 85% procentach (samodzielny montaż końcowy) za pośrednictwem DPD Polska lub innych sprawdzonych firm kurierskich. Polka Bikes bierze na siebie koszt dostawy rowerów pod adres, wskazany w zamówieniu. 

Płacąc za rower możesz wybrać wiele dogodnych form płatności, udostępnianych przez Przelewy24 – operatora płatniczego w naszym sklepie. Możesz zapłacić m.in. szybkim przelewem, blikiem, czy kartą.

Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę Warunki dostawy i płatności

Tak. Operatorem płatności w sklepie internetowym Polka Bikes jest serwis Przelewy24, oferujący m.in. zakup na raty online. e-Raty umożliwiają zrealizowanie transakcji wraz z uzyskaniem kredytu lub pożyczki w ciągu zaledwie 15 minut. Harmonogram ratalny pozwala na rozłożenie spłaty na okres od 3 do 36 miesięcy.

Tak. Na wszystkie nasze rowery udzielamy 24-miesięcznej gwarancji (komponenty) oraz dożywotnio na ramę dla pierwszego właściciela. 

Tak, wystawiamy faktury VAT. Jeśli chcesz otrzymać fakturę, zaznacz to składając zamówienie.

Opisz nam problem, wysyłając na adres reklamacje@polkabikes.pl maila z opisem usterki i zdjęciem. Jeśli dana usterka objęta jest gwarancją, niezwłocznie wyślemy Ci część zamienną. Naprawę będzie można przeprowadzić w dowolnym, najbliższym serwisie rowerowym. Dzięki prostej konstrukcji Polek, nie będzie z tym problemu.

W ramach gwarancji pokrywany jest koszt wadliwego komponentu i jego wysyłki – natomiast nie są pokrywane koszty robocizny (z wyjątkiem wad fabrycznych). Dzięki prostej konstrukcji usługa wymiany nigdy nie powinna przekroczyć kilkunastu-kilkudziesięciu złotych.

Jeśli nie znalazłeś tutaj odpowiedzi na swoje pytanie, wejdź na Facebooka Polka Bikes lub napisz do nas maila na kontakt@polkabikes.pl