Blog

Velock i Polka Bikes
Skoro rejestrujemy cztery kółka, dlaczego nie zrobić tego samego z dwoma? VELOCK to unikatowy system pomagający zabezpieczyć rower przed kradzieżą. Każdy wpisany do systemu jednoślad otrzymuje niepowtarzalny numer BIKEID wraz ze specjalną naklejką rejestracyjną, która umożliwia szybką identyfikację roweru – tym samym zniechęcając złodziei i ułatwiając odzyskanie skradzionego pojazdu. Do wyczerpania zapasów do wszystkich Bagażówek dodajemy VELOCK gratis!

Listonosz Polka Bikes
Stalówka i Listonosz wracają do gry!

Zabrakło dla Ciebie ramy do Stalówki albo Listonosza? Właśnie odebraliśmy pachnącą nowością dostawę wszystkich rozmiarów. Już dostępne w naszym sklepie internetowym i do zamówienia wszystkich sklepach stacjonarnych.

Zapraszamy do Sklepu internetowego lub do projektowania swoich wymarzonych Polek w naszym kreatorze


 

Polka Bikes raty

Zgarnij Polkę za 50 zł miesięcznie!

Chcesz kupić Polkę na raty? To możliwe i łatwe do wykonania! Wystarczy, że w koszyku, przy składaniu zamówienia, zaznaczysz opcję płatności "DotPay" i następnie wybierzesz opcję ratalną.  Zobacz, jak to zrobić krok po kroku.

Ostre koło, czy wolnobieg
Ostre koło, singiel, wolnobieg
- część z tych pojęć odnosi się do rowerów, część do konkretnych mechanizmów. Ich rozróżnienie stanowi podstawę dla zrozumienia istoty rowerów Polka Bikes, których sercem jest napęd typu ostre koło lub singiel. Co wybrać?

Polka Bikes dla przedsiębiorców już od 1053 zł! 

Czy wiesz, że Twój rower można wrzucić w koszty, jeśli masz działalność lub jesteś przedsiębiorcą? Przeczytaj artykuł, jeśli chcesz dowiedzieć się, na jakiej podstawie i jak to zrobić.

up
Sklep internetowy Shoper.pl