Blog

Listonosz Polka Bikes
Stalówka i Listonosz wracają do gry!

Zabrakło dla Ciebie ramy do Stalówki albo Listonosza? Właśnie odebraliśmy pachnącą nowością dostawę wszystkich rozmiarów. Już dostępne w naszym sklepie internetowym i do zamówienia wszystkich sklepach stacjonarnych.

Zapraszamy do Sklepu internetowego lub do projektowania swoich wymarzonych Polek w naszym kreatorze


 

Polka Bikes raty

Zgarnij Polkę za 50 zł miesięcznie!

Chcesz kupić Polkę na raty? To możliwe i łatwe do wykonania! Wystarczy, że w koszyku, przy składaniu zamówienia, zaznaczysz opcję płatności "DotPay" i następnie wybierzesz opcję ratalną.  Zobacz, jak to zrobić krok po kroku.

Ostre koło, czy wolnobieg
Ostre koło, singiel, wolnobieg
- część z tych pojęć odnosi się do rowerów, część do konkretnych mechanizmów. Ich rozróżnienie stanowi podstawę dla zrozumienia istoty rowerów Polka Bikes, których sercem jest napęd typu ostre koło lub singiel. Co wybrać?

Polka Bikes dla przedsiębiorców już od 1053 zł! 

Czy wiesz, że Twój rower można wrzucić w koszty, jeśli masz działalność lub jesteś przedsiębiorcą? Przeczytaj artykuł, jeśli chcesz dowiedzieć się, na jakiej podstawie i jak to zrobić.

Witamy na nowej stronie Polka Bikes! Kilka miesięcy ciężkiej pracy naszych grafików i programistów pozwoliło zaprezenotwać Wam coś, z czego jesteśmy autentycznie dumni. Co nowego?

- Nowa seria klasycznych przecinaków - Polka Pista - już w sprzedaży,
- Sieć sprzedaży i serwisów, którą znajdziecie w zakładce "Znajdź nas",
- Zupełnie nowy sklep internetowy,
- Kreator - zaprojektuj swój wymarzony rower!

Rozgośćcie się, zapraszamy do zwiedzania!
up
Sklep internetowy Shoper.pl