Blog

Polka Bikes at Eurobike

Jedziemy do Friedrichshafen!

Polka Bikes będzie na targach Eurobike 2017 w Friedrichshafen, Niemcy! Odwiedź nas na stoisku A3-606 od 30 sierpnia do 2 września 2017. Założyciele Polka Bikes z radością porozmawiają z właścicielami sklepów rowerowych, dystrybutorami oraz innymi partnerami podczas dni biznesowych (30 sierpnia - 1 września) oraz z rowerzystami podczas dnia otwartego 2 września. Do zobaczenia!

Kreator Polka Bikes

Zaprojektuj swój rower tak, jak chcesz

Dlaczego miałbyś jeździć rowerem, który został zaprojektowany dla wszystkich? Zaprojektuj rower, który pozwoli Ci wyrazić Twoją osobowość i styl! Nie idź na kompromisy. Z Polka Bikes stworzysz rower idealnie pasujący do Ciebie. Dowiedź się, o co w tym wszystkim chodzi.

Bike and fashion Polka Bikes

Zobacz rowery Polka Bikes na Bike&Fashion w Warszawie 9 kwietnia!

Już 9 kwietnia odbędzie się pierwsza w tym sezonie edycja targów rowerowo-modowych Bike&Fashion w samym sercu Warszawy na ulicy Brackiej 25 w pięknych wnętrzach Domu Towarowego Braci Jabłkowskich.

Oczywiście, nie zabraknie obecności Polka Bikes! Będzie można przetestować rowerki, kupić je na miejscu, a także złożyć sobie swoją kreację za pomocą naszego kreatora - tylko na miejscu bez dodatkowych opłat!

 

Założyciele Polka Bikes
Wywiad z Polka Bikes - czyli czemu robimy to, co robimy

Naszą misją jest jest przekonanie Polaków, że rower może z sukcesem zastępować czy uzupełniać kosztowne samochody czy uciążliwą komunikacje miejską. Musimy nauczyć się, że drogo nie zawsze oznacza dobrze. Chcemy przewietrzyć trochę polskie ulice i zapełnić je lekkimi i świeżymi przecinakami z szosowym zacięciem. Płyniemy pod nurt mówiący „spraw sobie rower do wszystkiego”, ripostując: „spraw sobie rower, który sprawi ci frajdę, i z którego będziesz dumny”. To jest właśnie wiadomość którą Polka Bikes chce wysłać światu.

Przeczytaj całość artykułu

Konkurs Polka Bikes
Lato i wakacje to specjalny czas. Ostatni dzwonek lub kolosy za nami, jest upalnie i chce się pić. Wydaje się, że każdego dnia powinien być weekend. Jesteśmy gotowi na celebrację lata! Dołączcie do świętowania w stylu Polka Bikes
!

up
Sklep internetowy Shoper.pl