Blog

Polka Bikes promocja
Zaczynamy posezonowe promocje w Polka Bikes! Zgarnij swoją wymarzoną Polkę w nieprzyzwoicie atrakcyjnych cenach

Polki Bagażówki - już od 1429,99 PLN!
Polki dla Każdego i dla Dam - już od 1439,99 PLN!

Przeceny nawet do 25%


Zobacz pełną ofertę promocyjną Polka Bikes 

Polka Bikes at Eurobike
Jedziemy do Friedrichshafen!
Polka Bikes będzie na targach Eurobike 2017 w Friedrichshafen, Niemcy! Odwiedź nas na stoisku A3-606 od 30 sierpnia do 2 września 2017. Założyciele Polka Bikes z radością porozmawiają z właścicielami sklepów rowerowych, dystrybutorami oraz innymi partnerami podczas dni biznesowych (30 sierpnia - 1 września) oraz z rowerzystami podczas dnia otwartego 2 września. Do zobaczenia!
Numer stoiska Polka Bikes na Eurobike to A3-606. Zapraszamy!

Kreator Polka Bikes

Zaprojektuj swój rower tak, jak chcesz

Dlaczego miałbyś jeździć rowerem, który został zaprojektowany dla wszystkich? Zaprojektuj rower, który pozwoli Ci wyrazić Twoją osobowość i styl! Nie idź na kompromisy. Z Polka Bikes stworzysz rower idealnie pasujący do Ciebie. Dowiedź się, o co w tym wszystkim chodzi.

Bike and fashion Polka Bikes

Zobacz rowery Polka Bikes na Bike&Fashion w Warszawie 9 kwietnia!

Już 9 kwietnia odbędzie się pierwsza w tym sezonie edycja targów rowerowo-modowych Bike&Fashion w samym sercu Warszawy na ulicy Brackiej 25 w pięknych wnętrzach Domu Towarowego Braci Jabłkowskich.

Oczywiście, nie zabraknie obecności Polka Bikes! Będzie można przetestować rowerki, kupić je na miejscu, a także złożyć sobie swoją kreację za pomocą naszego kreatora - tylko na miejscu bez dodatkowych opłat!

 

Założyciele Polka Bikes
Wywiad z Polka Bikes - czyli czemu robimy to, co robimy

Naszą misją jest jest przekonanie Polaków, że rower może z sukcesem zastępować czy uzupełniać kosztowne samochody czy uciążliwą komunikacje miejską. Musimy nauczyć się, że drogo nie zawsze oznacza dobrze. Chcemy przewietrzyć trochę polskie ulice i zapełnić je lekkimi i świeżymi przecinakami z szosowym zacięciem. Płyniemy pod nurt mówiący „spraw sobie rower do wszystkiego”, ripostując: „spraw sobie rower, który sprawi ci frajdę, i z którego będziesz dumny”. To jest właśnie wiadomość którą Polka Bikes chce wysłać światu.

Przeczytaj całość artykułu

up
Sklep internetowy Shoper.pl