Blog

Konkurs Polka Bikes
Lato i wakacje to specjalny czas. Ostatni dzwonek lub kolosy za nami, jest upalnie i chce się pić. Wydaje się, że każdego dnia powinien być weekend. Jesteśmy gotowi na celebrację lata! Dołączcie do świętowania w stylu Polka Bikes
!

Velock i Polka Bikes
Skoro rejestrujemy cztery kółka, dlaczego nie zrobić tego samego z dwoma? VELOCK to unikatowy system pomagający zabezpieczyć rower przed kradzieżą. Każdy wpisany do systemu jednoślad otrzymuje niepowtarzalny numer BIKEID wraz ze specjalną naklejką rejestracyjną, która umożliwia szybką identyfikację roweru – tym samym zniechęcając złodziei i ułatwiając odzyskanie skradzionego pojazdu. Do wyczerpania zapasów do wszystkich Bagażówek dodajemy VELOCK gratis!

Założyciele Polka Bikes
Wywiad z Polka Bikes - czyli czemu robimy to, co robimy

Naszą misją jest jest przekonanie Polaków, że rower może z sukcesem zastępować czy uzupełniać kosztowne samochody czy uciążliwą komunikacje miejską. Musimy nauczyć się, że drogo nie zawsze oznacza dobrze. Chcemy przewietrzyć trochę polskie ulice i zapełnić je lekkimi i świeżymi przecinakami z szosowym zacięciem. Płyniemy pod nurt mówiący „spraw sobie rower do wszystkiego”, ripostując: „spraw sobie rower, który sprawi ci frajdę, i z którego będziesz dumny”. To jest właśnie wiadomość którą Polka Bikes chce wysłać światu.

Przeczytaj całość artykułu

Kreator Polka Bikes

Zaprojektuj swój rower tak, jak chcesz

Dlaczego miałbyś jeździć rowerem, który został zaprojektowany dla wszystkich? Zaprojektuj rower, który pozwoli Ci wyrazić Twoją osobowość i styl! Nie idź na kompromisy. Z Polka Bikes stworzysz rower idealnie pasujący do Ciebie. Dowiedź się, o co w tym wszystkim chodzi.

Listonosz Polka Bikes
Stalówka i Listonosz wracają do gry!

Zabrakło dla Ciebie ramy do Stalówki albo Listonosza? Właśnie odebraliśmy pachnącą nowością dostawę wszystkich rozmiarów. Już dostępne w naszym sklepie internetowym i do zamówienia wszystkich sklepach stacjonarnych.

Zapraszamy do Sklepu internetowego lub do projektowania swoich wymarzonych Polek w naszym kreatorze


 

up
Sklep internetowy Shoper.pl