Promocja - zabezpieczenie VELOCK do Bagażówek gratis!

Co to jest VELOCK?

Skoro rejestrujemy cztery kółka, dlaczego nie zrobić tego samego z dwoma? VELOCK to unikatowy system pomagający zabezpieczyć rower przed kradzieżą. Dzięki bliskiej współpracy Polka Bikes i Velock, dostaniesz zabezpieczenie przy zakupie każdej Bagażówki.

Każdy wpisany do systemu jednoślad otrzymuje niepowtarzalny numer BIKEID wraz ze specjalną naklejką rejestracyjną, która umożliwia szybką identyfikację roweru – tym samym zniechęcając złodziei i ułatwiając odzyskanie skradzionego pojazdu.

Velock

Jak to działa?

Wszystkie rowery w serwisie VELOCK zapisane są w bezpiecznej, zgłoszonej do GIODO bazie danych, mogą być przeglądane z poziomu strony lub wyszukiwane przez Google, a z systemu korzystać może również policja i inne, właściwe organy. Ponadto VELOCK oferuje unikatowy panel użytkownika, możliwość przechowywania zdjęć roweru, skanów dokumentów takich jak dowód zakupu i ubezpieczenie, a także ułatwia przepisanie roweru na nowego właściciela. Po zakupie lub otrzymaniu, a następnie rejestracji BIKEID, serwis nie wymaga żadnych opłat.

VELOCK jest jedynym systemem w Polsce, który nie poprzestaje na samej rejestracji roweru.

Co ma z tym wspólnego Polka Bikes?

Chyba nie ma nic bardziej wkurzającego, niż nie odnalezienie swojego roweru tam, gdzie się go pozostawiło. Można rwać włosy z głowy, wznosić ręce do nieba i przeklinać swój brak rozwagi, ale to nam roweru nie zwróci. Dlatego też do wyczerpania zapasów będziemy dodawać zestaw zabezpieczający VELOCK do każdej Bagażówki. Dzięki temu, szanse na odnalezienie roweru po kradzieży rosną!

Oczywiście, samo to nie wystarczy. Polecamy każdy rower zabezpieczyć też porządnym zapięciem typu U-Lock.

Już teraz obejrzyj Bagażówki zabezpieczone systemem VELOCK

 

up
Sklep internetowy Shoper.pl