Znajdź sklep

hejka@polkabikes.pl

Znajdź Polki w jednym z naszych sklepów partnerskich!

Sklepy partnerskie

Czyli gdzie znajdziesz, odbierzesz bądź oddasz Polkę do serwisu

Warszawa

Śródmieście - 3Gravity


Złoty partner - największy wybór
ul. Lipowa 7a, Warszawa
22 827 97 13
sklep@3gravity.pl
Sklep / serwis / punkt odbioru

Praga Południe - Perfect Sport


Al. J. Waszyngtona 41, Warszawa
22 378 38 68
sklep@domenasportowa.pl
Sklep / serwis / punkt odbioru

Żoliborz - Świat Roweru


Wybrzeże Gdyńskie 2, Warszawa
22 839 54 12
sklep@swiatroweru.com.pl
Sklep / serwis / punkt odbioru

Ursynów - Kazoora Bikes


ul. Kazury 2b, Warszawa
795 690 311
kazoora@kazoora.pl
Sklep / serwis / punkt odbioru

Błonie - Rower House


ul. Targowa 3, Błonie
604 405 353
sklep@rowerhouse.pl
Sklep / serwis / punkt odbioru

Polka Folkgaleria


ul. Grzybowska 2, Warszawa
(22) 243 30 57
magda@folkgaleria.pl
Sklep

Kraków

Balloon Bike


ul. Biskupińska 26, Kraków
606 855 840
sklep@balloon-bike.pl
Sklep / serwis / punkt odbioru

Wrocław

Bikefix


ul. Damrota 26A, Wrocław
793 820 730
sklep@bikefix.pl
Sklep / serwis / punkt odbioru

Poznań

One More Bike


ul. Bukowska 82/84, Poznań
616 393 229
info@onemorebike.pl
Sklep / serwis / punkt odbioru

Gdańsk

City Bike Rowery Miejskie


ul. Czarny Dwór 18/2, Gdańsk
888 667 337
biuro@roweremprzezmiasto.pl
Sklep / serwis / punkt odbioru

Łódź

Widzew - Łódzkie Centrum Rowerowe


Al. Piłsudskiego 135, Łódź
535 350 519
pevt@pevt.pl
Sklep / serwis / punkt odbioru

Bałuty - Rowery Cykel


Stary Rynek 1A, Łódź
790 233 675
cykel@rowerycykel.pl
Sklep / serwis / punkt odbioru

Katowice

4Faces - Galeria Katowicka


ul. 3-go Maja 30, Katowice
32 414 12 30
katowice@4faces.com.pl
Sklep / serwis

Szczecin

Kawiarnia Stojaki


ul. Generała Ludomiła Rayskiego 19, Szczecin
536 945 287
rower@stojaki.szczecin.pl
Sklep

Bydgoszcz

Olimpia Sport


Gdańska 27, 85-021 Bydgoszcz
523 212 715
biuro@olimpiasport.pl
Sklep / serwis / punkt odbioru

Rzeszów

Czerwony Rower - Pasaż Rzeszów


ul. Słowackiego 16/8, 35-064 Rzeszów
570 950 447
info@czerwonyrower.pl
Sklep / serwis / punkt odbioru

Helsinki - Finlandia

HUG Bikeshop


Köydenpunojankatu 4a, Helsinki, Finland
+358401953658
asiakaspalvelu@hugbikeshop.fi
Sklep / serwis / punkt odbioru

Joanna Karwowska


Reprezentant - Finlandia
+358405433477
finland@polkabikes.com

Węgry

Alex Horváth


Reprezentant - Węgry
+36305872157
alex@polkabikes.com
Chcesz dołączyć do tej listy? Przejdź na stronę dydykowaną sklepom partnerskim
up
Sklep internetowy Shoper.pl